Dołączamy do Szlachetnej Paczki!

Dołączamy do Szlachetnej Paczki!

GKS Jastrzębie wraz z Fundacją Familia dołącza do akcji Szlachetna Paczka!

GKS Jastrzębie wspólnie z Fundacją Familia pomoże w tym roku rodzinie Pani Ani z Jastrzębia-Zdroju, która wraz ze swoim mężem, Andrzejem, mieszka razem z dziećmi: synem Bartkiem (36 lat), córką Alą (26 lat,) i Olą (20 lat) oraz wnukami: Tomkiem (16 lat), Kasią (3 lata), Olkiem (2 lata) i Alanem (1 rok). Rodzina wiodła spokojne życie do momentu, kiedy w sierpniu tego roku pan Andrzej doznał rozległego udaru serca. Od tej pory jest osobą leżącą. W tym samym czasie syn Bartek miał wypadek samochodowy, po którym jest całkowicie niezdolny do pracy.

Kluczowe potrzeby rodziny, to:
• Pralka (stara się zepsuła, a przy tak licznej rodzinie pranie w rękach jest uciążliwe)
• Chemia (rodziny nie stać na zakup)
• Odzież (zbliża się zima, a rodziny nie stać na zakupy)

To oczywiście tylko część tego, co potrzebuje rodzina, jednak są to rzeczy najważniejsze. Pozostałe produkty, które na pewno przydadzą się rodzinie, a także cały opis historii rodziny, znajdziecie na stronie:

https://www.szlachetnapaczka.pl/wybor-rodziny/rodzina/21438/22

Wszystkie chętne do pomocy osoby zapraszamy na spotkanie organizacyjne w pubie Klubowa’62, gdzie zostaną ustalone wszelkie szczegóły akcji. Spotkanie odbędzie się we wtorek, 19 listopada, o godzinie 16:15.

Artykuły można przynosić do biura Klubu GKS Jastrzębie (budynek MOSiR, ul. Harcerska 14b, ostatnie piętro) od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 15:00 do 5 grudnia.

W razie pytań prosimy o kontakt z osobą koordynującą akcję pomocy rodzinie Pani Ani z ramienia klubu GKS Jastrzębie i Fundacji Familia, Moniką Płazą, pod numerem telefonu 536 315 754.

Szlachetna Paczka jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych projektów społecznych w Polsce. Wbrew pozorom, nie zajmuje się robieniem paczek. Jest oparta na pracy z Darczyńcami i Wolontariuszami. To oni pomagają Rodzinom w potrzebie. Wolontariusze szukają Rodzin i pracują z nimi. Darczyńcy przygotowują dedykowaną pomoc. Szlachetna Paczka to również jeden z najlepiej zorganizowanych projektów społecznych w Polsce. Know-how i nowoczesne technologie. Biedni i bogaci. Media i ukryta bieda. Serce i logistyka. Szlachetna Paczka łączy to wszystko.

Źródło: GKS Jastrzębie

Leave a comment

Send a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.