III KONKURS WIEDZY O POLSCE I CZECHACH

Konsulat Generalny RP w Ostrawie zaprasza do udziału w międzynarodowym III Konkursie Wiedzy o Polsce i Czechach organizowanym przez Stowarzyszenie Komitet Obywatelski Ziemi Kłodzkiej.

Co wiesz o Czechach? Czy znasz wystarczająco dobrze Polskę? Weź udział w Konkursie Wiedzy o Polsce i Czechach. Już 2 grudnia w Nowej Rudzie.

Konkurs jest przeznaczony dla 4-osobowych drużyn złożonych z uczniów szkół polskich i czeskich w wieku 12-19 lat. Zwycięski zespół wyjedzie w nagrodę na kilkudniowe szkolenie.

Konkurs daje okazję do podniesienia wiedzy o historii, geografii oraz dniu współczesnym Polski i Czech. Misją, która przyświeca organizatorom, jest dać jak najwięcej radości uczniom oraz zarazić ich pasją do odkrywania obu naszych krajów, a także całego świata. Zgłoszenie udziału w konkursie polega na wypełnieniu krótkiego formularza elektronicznego, dostępnego na stronie: www.czechypolska.pl (koniec rejestracji nastąpi 25 listopada).

Szczegółowych informacji udziela również Piotr Golak (tel. +48 502 324 501, kontakt@skozk.eu). Organizatorzy nie pobierają żadnych opłat od szkół oraz uczestników.

źródło:gloslive.

Leave a comment

Send a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *