JEDNEJ NOCY JASTRZĘBSCY POLICJANCI ZATRZYMALI 4 OSOBY Z NARKOTYKAMI

JEDNEJ NOCY JASTRZĘBSCY POLICJANCI ZATRZYMALI 4 OSOBY Z NARKOTYKAMI

Jastrzębscy policjanci zatrzymali kobietę i trzech mężczyzn związanych z posiadaniem środków narkotycznych. Do zatrzymania pierwszej osoby doszło o godzinie 20.15 na ulicy Beskidzkiej, następne trzy osoby zostały zatrzymane o godzinie 23.00 na ulicy Cieszyńskiej.

W pierwszym przypadku mundurowi na ulicy Beskidzkiej zauważyli 3 osoby bez maseczek. W trakcie legitymowania mężczyźni byli coraz bardziej podenerwowani. Jeden z mężczyzn na zadane pytanie, czy posiadają przy sobie środki narkotyczne, dobrowolnie wydał narkotyki. Pozostali mężczyźni nie posiadali przy sobie środków zabronionych. 29-latek został zatrzymany, miał przy sobie 5,69 grama cocainy. Natomiast około godziny 23.00 na ulicy Cieszyńskiej, mundurowi zauważyli samochód, w którym znajdowały się trzy osoby, które na widok radiowozu, energicznie rozglądały się we wszystkie strony. Stróże prawa postanowili sprawdzić powód tego podenerwowania. Także w tym przypadku, na zadanie pytanie policjantów, czy ma ktoś przy sobie środki zabronione, 35-latnia kobieta wydała dobrowolnie cztery woreczki z zawartością środków narkotycznych. W toku dalszych czynności mundurowi ujawnili w bucie jednego z mężczyzn w wieki lat 30 środki zabronione. W trakcie przeszukiwania pojazdu, pod tylną kanapą, także ujawniono narkotyki. Trzej mieszkańców powiatu cieszyńskiego zostało zatrzymanych, łącznie policjanci zabezpieczyli przy nich ponad 18 gramów środków zabronionych.

W związku z powyższym od śledczych zatrzymani usłyszeli zarzut posiadania narkotyków. Teraz wszystkim osobom grozi nawet do 5-ciu lat pobytu w więzieniu.

źródło: Policja Jastrzębie

Leave a comment

Send a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *