Kolejne narkotyki w Jastrzębiu

W ręce policjantów znów wpadło trzech podejrzanych o posiadanie narkotyków. O dalszym losie dwóch zatrzymanych mężczyzn zdecyduje sąd. Grożą im nawet 3 lata więzienia.
Zdjęcie kolorowe, przedstawiające mundur policjanta referatu patrolowo interwencyjnego.
Podczas sobotniej służby, kilka minut po 10.00 stróże prawa z prewencji zauważyli na ulicy Harcerskiej samochód osobowy opel, którego kierowca i pasażer na widok radiowozu bardzo nerwowo się zachowują, w związku z podejrzeniem, że mogą posiadać przy sobie środki zabronione, dokonali kontroli tego pojazdu. W pojeździe znajdowało się dwóch mężczyzn. W trakcie kontroli pojazdu ujawniono substancje zabronione, do których 35 i 39-latek się nie przyznawali. Oboje zostali zatrzymani, w trakcie przesłuchania, jeden z mężczyzn przyznał się, iż jest właścicielem Amfetaminy 30,92 gramy i Marijuana THC 5,55 grama.
W piątek około godziny 16.40 na ulicy Krakowskiej policjanci prewencji także zatrzymali mężczyznę, który poruszał się samochodem peugeot 206. 46-letni jastrzębianin miał przy sobie 3,66 grama środków zabronionych.

Stróże prawa zabezpieczyli narkotyki, a zatrzymane osoby doprowadzili do policyjnego aresztu. Zatrzymanym przedstawiony zostanie zarzut za posiadanie substancji zabronionych. Za popełnione przestępstwo grożą 3 lata więzienia.

źródło:jastrzębska policja