KOLEJNY KIEROWCA NAMIERZONY PRZEZ GRUPĘ "SPEED"

KOLEJNY KIEROWCA NAMIERZONY PRZEZ GRUPĘ "SPEED"

Mundurowi z jastrzębskiej drogówki, działający w specjalnej grupie „SPEED” zwalczającej niebezpieczne zachowania na drogach, tym razem zatrzymali kierowcę audi. Okazało się, że 57-latek przekroczył dozwoloną prędkość, oraz pozwolił sobie na jazdę, nie posiadając uprawnień do kierowania pojazdami.

Policjanci z jastrzębskiej drogówki, działający w grupie „SPEED”, patrolowali Drogę Główną Południową. Około godziny 9.40, mundurowi zauważyli audi, który w miejscu, gdzie obowiązywało ograniczenie prędkości do 70 km/h, rozpędził się do 93 km/h. Jego zachowanie zostało utrwalone przez wideorejestrator radiowozu. Po zatrzymaniu audi do kontroli okazało się, że za kierownicą siedział 57-latek, który nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami.
Grupy „Speed” działają w całym kraju. Do służby kierowane są zarówno radiowozy nieoznakowane z wideorejestratorami, ale także te oznakowane, z laserowymi miernikami prędkości. Tak wyposażeni stróże prawa zdecydowanie reagują na wszelkie przypadki łamania prawa na drodze.

źródło: Policja Jastrzębie

Leave a comment

Send a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *