Kopalnia Formy partnerem GKS-u Jastrzębie!

Miło nam poinformować, że nowym partnerem GKS-u Jastrzębie została Kopalnia Formy, z usług której od początku września korzystać będą zawodnicy GKS-u Jastrzębie!

Kopalnia Formy to nowoczesny klub fitness i siłownia, zlokalizowana przy ul. Prostej 4 w Jastrzębiu-Zdroju. Całość znajduje się na powierzchni prawie 2 000 metrów kwadratowych, gdzie można znaleźć siłownię, dwie sale fitness, strefę relaksu z saunami i gabinetem masażu oraz strefę zabaw, czyli Bawilandię dla dzieci.

W strefie fitness znajdują się dwie klimatyzowane sale funkcjonalne o powierzchni około 110 m2 (górna) i około 120 m2 (dolna), gdzie odbywają się zajęcia grupowe – m.in. zumba, pilates, joga czy trening funkcjonalny. Obydwie sale wyposażone są w sprzęt renomowanych marek Reebok, Bosu, TRX, Jumping FROG oraz rowery TechnoGym, co gwarantuje trening na najwyższym poziomie!

W siłowni na powierzchni ponad 400 m2 znajdują się trzy strefy treningowe: strefa cardio, strefa wolnych ciężarów i maszyn siłowych oraz strefa treningu funkcjonalnego. Wyposażone są one w urządzenia renomowanej marki TechnoGym.

Kopalnia Formy to również 3 boiska do squasha oraz boisko do cube ball. Dołączając do Kopalni Formy, masz możliwość uczestnictwa w rozgrywkach ligi squasha i cube ball!

Cała oferta Kopalni Formy znajduje się na stronie oficjalnej www.kopalniaformy.pl.

Witamy Kopalnię Formy wśród nowych partnerów GKS-u Jastrzębie!

Źródło: GKS Jastrzębie