Młodzież wyniki (26-27 października)

Bardzo udany weekend za naszymi młodzieżowymi zespołami z roczników 2003-2008, które wygrały aż osiem z dziewięciu spotkań.

I liga wojewódzka B2 Junior Młodszy Grupa płd.
MKS Concordia Knurów – GKS Jastrzębie 5:0 (1:0)

GKS Jastrzębie: Jakub Szczepanik (60. Jakub Maciejowski) – Jakub Kupiec, Hubert Sierota, Sebastian Konieczny, Hubert Kamieński (60. Maciej Szczepanowski), Kamil Myśliwiec, Patryk Oślizło, Szymon Kołodziej, Michał Kiełbasa, Mikołaj Rabczak (57. Jakub Bednarek), Szymon Nicpoń.Trener: Kamil Pająk

II liga wojewódzka B1 Junior Młodszy Grupa płn.
Zagłębie Sosnowiec – GKS Jastrzębie 2:3 (2:2)
Bramki dla GKS-u: Filip Moiczek, Adam Fojcik, Przemysław Małkowski

GKS Jastrzębie: Patryk Zapała – Kajetan Domański, Jakub Antczak, Adam Fojcik, Filip Moiczek (88. Michał Witkowski), Karol Grudzień (43. Jakub Sitko), Przemysław Małkowski (60. Patryk Pęcherczyk), Jakub Tomera, Daniel Szymczak, Jakub Tarała, Szymon Laskowski (70. Jakub Kmiecik).
Trener: Adam Śmigielski

II liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa płd.
GKS Jastrzębie – BBTS Podbeskidzie 5:0 (2:0)
Bramki dla GKS-u: Kacper Olszok x2, Kacper Rejbicz, Kamil Bednorz, Kacper Matras

GKS Jastrzębie: Jakub Chudecki – Kamil Bednorz, Kacper Rejbicz, Miłosz Misala, Kacper Matras, Kacper Drobot, Mateusz Jany, Kamil Osiak, Dawid Karbowniczyn, Błażej Olkiewicz, Bartosz Zborowski oraz Miłosz Śnieżek, Wiktor Szyszko, Maciej Norek, Kamil Śmigielski, Oskar Kołodziej, Kacper Olszok.
Trener: Andrzej Myśliwiec

III liga wojewódzka D1 Młodzik „WLM 2007 Rybnik” Grupa 3
GKS Jastrzębie – LKS Ruch Stanowice 2:1 (1:0)
Bramki dla GKS-u: Szymon Porwisz x2

GKS Jastrzębie: Alan Dejak – Oskar Adamowicz, Arkadiusz Oślizło, Ksawier Ciszek, Kacper Zalewski, Miłosz Budnicki, Paweł Podgórski, Szymon Porwisz, Karol Łęgosz oraz Dawid Stencel, Wiktor Sosna, Oliwier Smyła, Szymon Kucharski, Oskar Hojka, Iwo Reguła, Dawid Omyła, Wiktor Matysiak.
Trener: Grzegorz Łukasik

Rybnik: D2 Młodzik „PLMM 2008 gr. B Rybnik” Grupa 2
GKS Jastrzębie – RKP SP ROW II w Rybniku 2:0 (0:0)
Bramki dla GKS-u: Oliwier Szczotka, Bartosz Syrek

GKS Jastrzębie: Jakub Kłus – Dawid Pietrek, Jakub Dudek, Marcin Zalewski, Iwo Wąsik, Bartosz Syrek, Jakub Kapciak, Dominik Marszałek, Oliwier Szczotka oraz Wiktor Brachaczek, Błażej Kocoń, Borys Kozieł, Jakub Stasiak, Alan Owsiany, Jakub Weisberg, Julian Breś.
Trener: Mateusz Wrana

Rybnik: D2 Młodzik „PLMM 2008 gr. C Rybnik” Grupa 3
Górnik II Radlin – GKS Jastrzębie 2:3 (1:0)
Bramki dla GKS-u: Bartosz Kubczak x2, Oliwier Zawierucha

GKS Jastrzębie: Piotr Woźnica – Oliwier Zawierucha, Antoni Boratyn, Jakub Kwiatkowski, Bartosz Skrobiś, Adam Naklicki, Michał Maj, Karol Morcinek, Bartosz Kubczak oraz Igor Korzybski, Dawid Bajko, Cyryl Machciński, Szymon Kawka, Nikodem Przybylski, Tymoteusz Wolański, Borys Siekaniec, Krzysztof Spandel.
Trener: Mirosław Kawecki

II liga wojewódzka C2 Trampkarz Grupa płd.
GKS Jastrzębie – Żywiecka APN 3:1 (2:0)
Bramki dla GKS-u: Maciej Kaczmarczyk, Oskar Drzyzga, Aron Kłosok

GKS Jastrzębie: Kacper Zapała – Aron Kłosok, Oskar Gancarz, Sergiusz Wesołek, Mateusz Brzyszkowski, Oskar Drzyzga, Oskar Benek, Kacper Wojnar, Maciej Kaczmarczyk, Oliwier Polak, Alan Adekoya oraz Olivier Misztal, Robert Miłkowski, Łukasz Dubilis, Oliwier Bury, Paweł Rutkowski, Kamil Kwiatkowski, Igor Konieczny.
Trener: Dariusz Kłus

Rybnik: D1 Młodzik „PLM 2007 gr. A Rybnik” Grupa 1
MKS MOSiR Czerwiona-Leszczyny – GKS Jastrzębie 3:4 (2:1)
Bramki dla GKS-u: Filip Brózda (sam.), Szymon Kucharski, Kacper Krupa (sam.), Iwo Reguła

GKS Jastrzębie: Alan Dejak – Kacper Zalewski, Arkadiusz Oślizło, Wiktor Sosna, Paweł Podgórski, Alex Polok, Karol Łęgosz, Oskar Hojka, Oliwier Smyła oraz Wiktor Matysiak, Dawid Omyła, Paweł Ordziński, Szymon Kucharski, Iwo Reguła, Ksawier Ciszek, Dawid Stencel.
Trener: Adam Śmigielski

Rybnik: D1 Młodzik „PLM 2007 gr. C Rybnik” Grupa 3
Płomień Połomia – GKS Jastrzębie 1:4 (1:3)
Bramki dla GKS-u: Igor Kłapyta x2, Szymon Zdunek x2

GKS Jastrzębie: Jakub Niegosz – Miłosz Budnicki, Oskar Adamowicz, Igor Kłapyta, Kevin Dumanowski, Przemysław Wienczirsz, Jakub Kalisz, Patryk Jargut, Krzysztof Olborski oraz Szymon Zdudek, Maksymilian Wilkus, Adam Krosny, Wojciech Mosoń, Eljasz Barlik, Kamil Morek, Aleks Szewczyk, Szymon Ceremon.
Trener: Jarosław Grycman.

Dziękujemy Fundacji JSW oraz JSW Szkolenie i Górnictwo za wspieranie Akademii Piłkarskiej GKS Jastrzębie

Źródło: GKS Jastrzębie

Leave a comment

Send a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *