#NakręcamyTonyEmocji

#NakręcamyTonyEmocji

Dziś oficjalnie otworzyliśmy pojemnik w kształcie serca na plastikowe nakrętki. Pojemnik stoi przed wejściem na stadion. Metalowy kosz ma ponad 1,5 metra wysokości i zmieści się w nim aż 150 kg plastikowych nakrętek. Projekt nosi nazwę #NakręcamyTonyEmocji.

Pierwsze nakrętki do pojemnika trafiły z rąk Pani Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jastrzębiu-Zdroju, Zofii Florek i Pana Wicedyrektora, Michała Szelonga, którym dziękujemy za możliwość postawienia pojemnika na terenie stadionu. Na otwarciu pojawiły się także rodzice z dziećmi, kibice i nasz pojemnik nabrał kolorów i wypełniony już jest do połowy. Nakrętki może tam wyrzucać każdy, o każdej porze. Ideą projektu jest długofalowa pomoc potrzebującym pomocy dzieciom. Pierwsza zbiórka przeprowadzana jest dla Szymonka. Link do zbiórki znajdziecie tu: https://www.siepomaga.pl/szymon-mrzyglod.

Projekt powstał dzięki pomocy i wsparciu Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Korpusu Solidarności – Program Wsparcia i Rozwoju Wolontariatu Długoterminowego na lata 2018-2030, Wodociągów Jastrzębie-Zdrój, Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, Stowarzyszeniu Samorządne Jastrzębie i Fundacji Familia.

źródło: GKS Jastrzębie

Leave a comment

Send a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *