NIE POZWOLILI ZDOBYĆ JASTORA

W minioną sobotę na Lodowisku Jastor rozegrany został pierwszy turniej w ramach Śląśkiej Ligi Mini-Hokeja w rocznikach 2011-2012. Nasi najmłodsi hokeiści okazali się bardzo „niegościnni”, bowiem wygrali wszystkie mecze!

Podopieczni Tobiasza Bigosa odnieśli w swojej grupie A trzy zwycięstwa, pokonując kolejno Polonię Bytom (9:5), Zagłębie Sosnowiec (5:2) oraz GKS Katowice (5:1). Kolejne turnieje w ramach Śląskiej Ligi Mini-Hokeja odbędą się w Sosnowcu (16 listopada), Katowicach (30 listopada) i Bytomiu (14 grudnia).

JKH GKS Jastrzębie zagrał w tej imprezie w zestawieniu: Kucaj, Kapciak, B. Jurek, F. Jurek, Klein, Kurasz, Lipiński, Nowak, Rzekanowski, K. Sikora, Szczepaniak, Chrobociński, Kozłowski, Rurarz, Kocyło, Kozieł, Świerczyński. 

Obok grupy A w ramach tych rozgrywek odbywają się także mecze w grupie B, gdzie walczą Naprzód Janów, MOSM Tychy, Orlik Opole i WTH Wrocław. Po zakończeniu fazy zasadniczej dwie najlepsze ekipy z obu grup awansują do „grupy silniejszej”, natomiast pozostałe stworzą „grupę słabszą”.

Warto dodać, że zespoły naboru JKH GKS Jastrzębie szykują się także do zbliżającego się wielkimi krokami turnieju Laszkiewicz Cup, który odbędzie się na Jastorze w dniach 9-10 listopada.

Przypominamy zarazem, że trwa nabór do najmłodszych grup JKH GKS Jastrzębie. Więcej na ten temat: Szukamy następców Laszkiewicza.

Leave a comment

Send a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *