Prezent? Voucher na karnet na rundę wiosenną!

Prezent? Voucher na karnet na rundę wiosenną!

Od czwartku, 5 grudnia, rusza sprzedaż voucherów na karnety na mecze GKS-u Jastrzębie w rundzie wiosennej sezonu 2019/2020. Voucher może być na przykład świetnym prezentem dla kibica na zbliżające się święta!

Na wiosnę rozegramy przy Harcerskiej osiem spotkań. Cena karnetu obejmowała będzie jednak tylko siedem meczów. Pod uwagę nie będzie brane spotkanie z Chojniczanką Chojnice, ponieważ osoby, które zakupiły karnet na rundę jesienną, mają już opłacony wstęp na ten mecz (mecz został przełożony z roku 2019 na 2020). Oznacza to, że nowi kibice, którzy nie mieli karnetu na rundę jesienną, a zdecydują się go zakupić, w prezencie od klubu dostaną możliwość zobaczenia tego meczu ZA DARMO!

Vouchery można kupować w Sklepie Kibica w Gwarku, a „wymiana” na karnet możliwa będzie od 13 stycznia. Aby wymienić voucher na karnet, niezbędne jest posiadanie Karty Kibica oraz konta w systemie sprzedaży (konto zostanie założone na miejscu, przy wyrabianiu karnetu), której koszt zakupu wynosi 15 złotych i jest ważna przez 3 lata.

Źródło: GKS Jastrzębie

Leave a comment

Send a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.