Przedsprzedaż biletów na mecz z Chrobrym i Termaliką

Od poniedziałku (9 września) rusza przedsprzedaż biletów na mecz 9. kolejki Fortuna 1 Ligi, w którym przy Harcerskiej zmierzymy się z Chrobrym Głogów oraz na meczu Pucharu Polski z Bruk-Betem Termaliką Nieciecza (środa, 25 września).

Bilety można kupować poprzez stronę www.bilety.gksjastrzebie.com oraz w Sklepie Kibica w Gwarku.

GKS Jastrzębie – Chrobry Głogów (sobota, 14 września, godz. 19:00)

Ceny biletów w przedsprzedaży na mecz z Chrobrym Głogów:
Bilet ulgowy – 8 złotych (przysługuje młodzieży uczącej się do lat 19 (rocznik 2000 – liczy się dokładny dzień urodzin) za okazaniem aktualnej legitymacji szkolnej oraz osobom niepełnosprawnym za okazaniem legitymacji inwalidzkiej).
Bilet normalny – 15 złotych

Ceny biletów w dzień meczu z Chrobrym Głogów:
Bilet ulgowy – 10 złotych
Bilet normalny – 20 złotych

Godziny otwarcia Sklepu Kibica w tygodniu meczowym:
Poniedziałek: 9:00 – 16:30
Wtorek: 9:00 – 16:30
Środa: 9:00 – 16:30
Czwartek: 9:00 – 16:30
Piątek: 9:00 – 18:30
Sobota: 10:00 – 14:00

Przypominamy także, że aby zakupić bilet, nie jest wymagane posiadanie karty kibica. Zakupiony bilet można wydrukować w domu, jak również pokazać na ekranie telefonu. Zalecamy jednak posiadanie biletu w wersji fizycznej. Posiadacze kart kibica, którzy nie mają zakupionego karnetu, ale zakupią osobny bilet, zobowiązani są do posiadania przy sobie karty kibica i okazania jej służbom ochrony podczas wchodzenia na obiekt, ponieważ na kartę kibica zostaje „nabity” bilet wstępu.

GKS Jastrzębie – Bruk-Bet Termalica Nieciecza (środa, 25 września, godz. 18:00)

Na ten mecz udostępnione będą trzy sektory – F, G oraz H. Na to spotkanie nie obowiązują karnety, a zatem każda osoba zobowiązana jest do zakupu biletu wstępu. Posiadaczom kart kibica zakupiony bilet automatycznie „nabije” się na kartę, z którą należy udać się na mecz i okazać służbom ochrony. W przypadku, gdy posiadacz karty kibica zakupi bilet na mecz z Termaliką i nie będzie miał przy sobie karty kibica, nie zostanie wpuszczony na obiekt.

Ceny biletów w przedsprzedaży na mecz Pucharu Polski z Termaliką:
Bilet ulgowy – 5 złotych (przysługuje młodzieży uczącej się do lat 19 (rocznik 2000 – liczy się dokładny dzień urodzin) za okazaniem aktualnej legitymacji szkolnej oraz osobom niepełnosprawnym za okazaniem legitymacji inwalidzkiej).
Bilet normalny – 13 złotych
Bilet VIP – 25 złotych (ilość biletów ograniczona do 120 sztuk).

Ceny biletów w dzień meczu z Termaliką:
Bilet ulgowy – 8 złotych
Bilet normalny – 18 złotych
Bilet VIP – 30 złotych (ilość biletów ograniczona do 120 sztuk).

Źródło: GKS Jastrzębie