Przynieś miśka na Mikołaja!

Zapraszamy wszystkich kibiców jastrzębskiego hokeja do udziału w kolejnej edycji akcji „Teddy Bear Toss”, która zagości na Lodowisku Jastor przy okazji dnia Świętego Mikołaja, czyli 6 grudnia 2019 roku. W tym dniu nasz zespół podejmie w elektryzujących derbach ekipę GKS Katowice, a zatem emocji nie zabraknie! Przy okazji tego „mikołajkowego” spotkania przybyli na mecz kibice będą mogli liczyć także na słodką niespodziankę od naszego klubu.

Akcja „Teddy Bear Toss” gości na Jastorze już od kilku lat i niezmiennie cieszy się ogromną popularnością wśród naszych kibiców. Po akcji zwykle siedziba JKH GKS Jastrzębie jest… dosłownie zawalona przez maskotki, ale możecie nam uwierzyć na słowo, że nikt z tego powodu nie narzeka. Wręcz przeciwnie – liczymy, że 6 grudnia 2019 roku pobijemy wspólnie kolejny rekord ilości miśków, które następnie trafią do potrzebujących dzieci.

„Teddy Bear Toss” to akcja genialna w swej prostocie. Przynosimy na mecz wszelkiego rodzaju maskotki, które rzucamy na taflę po pierwszym golu dla JKH GKS Jastrzębie lub – jeśli jakimś cudem takowy nie padnie – po ostatniej syrenie. Apelujemy, aby były to nowe zabawki, zapakowane w folię. Pamiętajmy, że miśki upadają na zimny, mokry lód ze stosunkowo dużej wysokości.

Zachęcamy do udziału w zabawie, która każdorazowo przynosi nam wszystkim wiele radości!

Źródło: JKH GKS Jastrzębie

Leave a comment

Send a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.