UTRUDNIENIA W RUCHU DROGOWYM NA UL. SZKOLNEJ ORAZ PRZERWY W DOSTAWIE CIEPŁEJ WODY

Trwa modernizacja sieci ciepłowniczej w sołectwie Pawłowice. Nowa sieć ciepłownicza będzie mniej awaryjna, o zwiększonej średnicy, dzięki czemu będzie możliwość przyłączenia nowych odbiorców. Obejmuje ona odcinek wzdłuż ul. Szkolnej, poprzez ul. Sportową, parking przy Gminnym Ośrodku Sportu oraz dalej przez teren prywatny i ul. Wodzisławską aż do mleczarni. Prace odbywają się odcinkami, a w momencie przełączania starego ciepłociągu na nowy mogą pojawić się przerwy w dostawie ciepłej wody.

PGNIG poinformowało, że najbliższe przerwy w dostawie ciepła na potrzeby ciepłej wody nastąpią w dniach od 31 lipca 2019 r, od godz. 6:00 do 2 sierpnia 2019 r., do godz. 16:00.

Wykonano już prace na odcinku od parkingu przy GOS oraz wzdłuż ul. Sportowej. Obecnie wykonywane są prace wzdłuż ulicy Szkolnej w Pawłowicach. W dniach od 29.07.2019 do 31.08.2019 mogą pojawić się utrudnienia w ruchu drogowym. Niedogodności z dojazdem do posesji oraz z parkowaniem pojawią się na odcinku od budynku nr 12 do budynku nr 24 oraz na odcinku od budynku nr 5 do budynku nr 7.

Prace wykonywane są na zlecenie Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej S.A. Jastrzębie-Zdrój. Zadanie realizuje firma ZISCO Sp. z o.o. z siedzibą w Pawłowicach, zaś generalnym wykonawcą jest firma KELVIN Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsko Białej.

Prosimy mieszkańców o wyrozumiałość. Wykonawca przeprasza za powstałe podczas prac niedogodności.

źródło: pawlowice.pl