We wtorek rusza sprzedaż biletów na mecze z Zenitem Kazań i Treflem Gdańsk!

We wtorek rusza sprzedaż biletów na mecze z Zenitem Kazań i Treflem Gdańsk!

Informujemy, że w najbliższy wtorek 28 stycznia rozpocznie się przedsprzedaż biletów na dwa najbliższe mecze rozgrywane w jastrzębskiej Hali Widowiskowo-Sportowej, w tym absolutny hit siatkarski przeciwko Zenitowi Kazań.

Na tę wiadomość z niecierpliwością czekało wielu kibiców Jastrzębskiego Węgla. Wprawdzie nasza drużyna kontynuuje teraz serię meczów na wyjeździe, ale w pierwszej połowie lutego znów będziemy mogli oglądać w akcji nasz zespół w jastrzębskiej Hali Widowiskowo-Sportowej.

W sobotę 8 lutego o godzinie 14:45 podejmiemy u siebie rewelacyjny Trefl Gdańsk, natomiast 12 lutego o godzinie 18:00 zmierzymy się w rewanżowym starciu Ligi Mistrzów z wicemistrzem Rosji Zenitem Kazań, którego w niesamowitych okolicznościach pokonaliśmy 3:2 na jego terenie. Oba te mecze zapowiadają się pasjonująco i już dziś serdecznie na nie zapraszamy!

Przedsprzedaż biletów na Zenit rozpocznie się w najbliższy wtorek 28 stycznia. O godzinie 10:00 w siedzibie Klubu (Jastrzębie-Zdrój, Al. Jana Pawła II 6, I piętro) wystartuje sprzedaż stacjonarna, która w tym dniu potrwa do godziny 17:00, natomiast o godzinie 17:00 sprzedaż biletów ruszy także w serwisie internetowym abilet.pl.

Od środy 29 stycznia sprzedaż będzie prowadzona stacjonarnie w biurze Klubu w godzinach od 9:00 do 15:00 i stale w internecie do wyczerpania puli.

Z kolei bilety na Trefl będą dostępne od wtorku od godziny 10:00 zarówno stacjonarnie, jak i online.

Ceny biletów na Ligę Mistrzów wynoszą:

– 30 zł – normalny

– 20 zł – ulgowy (przysługują uczniom i studentom studiów dziennych do 26 lat po okazaniu przy wejściu do hali legitymacji szkolnej lub studenckiej)

– 5,00 zł – osoba niepełnosprawna poruszająca się na wózku inwalidzkim i 5,00 zł – opiekun.

– Wstęp bezpłatny mają dzieci do lat 4.

Natomiast ceny biletów na PlusLigę kształtują się następująco:

– 28 zł – normalny

– 17 zł – ulgowy (przysługują uczniom i studentom studiów dziennych do 26 lat po okazaniu przy wejściu do hali legitymacji szkolnej lub studenckiej)

– 5,00 zł – osoba niepełnosprawna poruszająca się na wózku inwalidzkim i 5,00 zł – opiekun.

– Wstęp bezpłatny mają dzieci do lat 4.

Do zobaczenia!

Źródło: Jastrzębski Węgiel

Leave a comment

Send a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.