Znamy datę Prezentacji Drużyn!

Sezon 2019/2020 zbliża się coraz większymi krokami, a zatem czas za przedstawienie szczegółów imprezy, na którą czekają wszyscy kibice jastrzębskiego hokeja, czyli Prezentacji Drużyn JKH GKS Jastrzębie! W tym roku impreza będzie trwała aż dwa dni: 31 sierpnia (sobota) i 1 września (niedziela). Punkt kulminacyjny to oczywiście prezentacja ekipy trenera Roberta Kalabera, która będzie miała miejsce w sobotę w Galerii Zdrój. Również tego dnia (tylko i wyłącznie!) obowiązywać będzie promocyjna cena karnetów, które przy okazji Prezentacji Drużyn JKH GKS Jastrzębie będziecie mogli nabyć za 200 zł.

W ostatnią sobotę sierpnia zapraszamy wszystkich sympatyków JKH GKS Jastrzębie do Galerii Zdrój przy ul. Podhalańskiej, gdzie od godz. 15:00 w ramach „Zakończenia Wakacji z Hokejem” będą na was czekać m.in. tematyczne animacje dla dzieci z udziałem animatorów firmy EVENTURE i zawodników JKH GKS, malowanie twarzy, hostessy z upominkami, zaproszeniami do konkursów i darmowymi biletami na terenie Galerii Zdrój, stoisko wiedzy o hokeju, możliwość obejrzenia i przymierzenia stroju zawodnika, stoisko ze sprzedażą karnetów na nowy sezon i gadżetów klubowych, konkursy sprawnościowe z nagrodami, maskotka drużyny JKH GKS Jastrzębie czy fotobudka z zawodnikami i autografami. Nie zabraknie także konkursów z wiedzy o hokeju i o drużynie JKH GKS Jastrzębie.

Częścią główną spotkania w Galerii Zdrój będzie oczywiście Prezentacja Drużyn JKH GKS Jastrzębie. Warto pamiętać, że mówimy tu o prezentacji „drużyn”, ponieważ spotkają się z Wami nie tylko seniorzy, ale też ich młodsi koledzy z grup juniorów, juniorów młodszych, żaków starszych, żaków młodszych, mikrusów i naboru. Należy przy tym podkreślić, że wraz z prezentacją drużyny seniorów będziecie mieli okazję podziwiać z bliska nowe stroje, w których nasi hokeiści będą w sezonie 2019/2020 walczyć o ligowe punkty. Ponadto po samej prezentacji będziecie mieli możliwość porozmawiania z naszymi zawodnikami, którzy będą rozdawać autografy oraz pozować do wspólnych zdjęć.

Drugim dniem imprezy będzie pierwsza niedziela września. Wtedy też przeniesiemy się na Lodowisko Jastor, gdzie od godz. 16:00 będzie miał miejsce „Otwarty Dzień z Hokejem”! Zapraszamy wszystkich kibiców JKH GKS Jastrzębie na taflę i trybuny obiektu przy Leśnej.

Na tafli odbywać się będą konkursy sprawnościowe z udziałem zawodników i trenerów naszego klubu. Nasi szkoleniowcy będą m.in. udzielali informacji, jak zostać hokeistą! Ponadto zorganizowane zostaną konkursy Mini Ice Cross (dla kibiców i młodych zawodników) oraz sprawnościowe na lodzie (m.in. tor przeszkód, strzelanie do bramki). Ponadto 1/3 tafli zostanie specjalnie dla Was wydzielona na ślizgawkę, a chętni będą mogli zwiedzić szatnię seniorów JKH GKS! Poza tym nie zabraknie występu naszych cheerleaderek czy pokazów umiejętności naszych hokeistów.

Poza taflą także nie będziecie się nudzić. W ramach „Dnia Otwartego” czekać na was będzie stoisko rekrutacyjne do naboru i do nauki jazdy na łyżwach, stoiska promocyjne naszych partnerów, stoisko ze sprzedażą karnetów, biletów (tego dnia już w normalnej cenie 220 zł) oraz klubowych gadżetów, a także (uwaga!) stoisko gastronomiczne z piwem, grillem i artykułami spożywczymi! Pierwszych pięćdziesiąt osób otrzyma w punkcie gastronomicznym upominek od naszego klubu.

Zapraszamy wszystkich kibiców JKH GKS Jastrzębie! Bądźcie z drużyną i pokażcie, że sezon 2019/2020 będzie wyjątkowy!

Źródło: JKH GKS Jastrzębie