Uzbrojeni ochroniarze przeciwko członkom spółdzielni

200-125 300-115 200-105 200-310 640-911 300-075 300-320 300-360 642-998 QV_DEVELOPER_01 400-101 700-501 117-201 70-696 700-505 600-199

7 listopada Bolesław Lepczyński – przewodniczący rady nadzorczej Górniczej Spółdzielni Mieszkaniowej, wspierany przez zarząd, zdecydował o wysłaniu przeciwko członkom spółdzielni agentów wynajętej firmy ochroniarskiej. Uzbrojeni w środki przymusu ochroniarze mieli dwa zadania. Pierwsze, nie wpuścić na salę obrad, w której odbywało się posiedzenie, członków spółdzielni. Przypominamy, że zgodnie ze Statutem GSM i Regulaminem Rady nadzorczej członkowie spółdzielni mają pełne prawo uczestniczyć w takich obradach. Drugim zadaniem wynajętych na polecenie Lepczyńskiego osiłków było uniemożliwienie Annie Gnaś wstępu na obrady rady nadzorczej, a więc organu, którego jest członkiem. Przypominamy przewodniczący RN Bolesław Lepczyński kwestionuje uprawnienie Anny Gnaś do zasiadania w radzie nadzorczej, mimo że w tej sprawie nie zapadło rozstrzygnięcie żadnego organu spółdzielni.

Wczoraj odbyło się posiedzenie prezydium rady nadzorczej. Anna Gnaś tym razem została wpuszczona na salę obrad, chociaż to co się działo, nie było pozbawione żenujących momentów.

Na facebooku na stroni GSM Nasz Spółdzielnia Anna Gnaś opisuje szerzej przebieg spotkania. Zaangażowani czynnie w sprawy GSM członkowie zachęcają też pozostałych członków GSM do udziału w posiedzeniach rady nadzorczej. Najbliższe zaplanowane zostało na 5 grudnia.

Na zdjęciu Bolesław Lepczyński (przewodniczący Rady Nadzorczej GSM)

foto. facbook

18 comments

 1. Czy w zasobach GSM nie ma mądrych i wykształconych ludzi na stanowisko przewodniczącego rady nadzorczej? Czy nadal wiecznie żywe powiedzenie: „bardzo mierny, niekompetentny ale za to wierny”???

 2. Guteke

  Powiem wam tyle. Jakżeście głupi tak macie. Niedługo boluś każe was za wasze własne pieniądze spałować. I nic nie zrobicie nie potraficie nic zrobić poza gadaniem. Tego gada już dawno powinniście wywalić, ale wy mu chyba szansę na zbawienie chcecie zapewnić.

 3. Czy pan Lepczyński zapłaci ze swojej kieszeni za ochronę? Dlaczego broni swoją nieudolność kosztem lokatorów? Dlaczego Członkowie Rady Nadzorczej GSM nie odwołają tego nieudolnego chłopinę?

 4. Czy Zarząd GSM kupił mu służbowy strój? Jemu już nic nie pomoże,nawet cała apteka z aptekarzem! W zasobach GSM jest tyle lokali mieszkalny, a na najważniejszym stanowisku w GSM taki chłopek roztropek. Wielki wstyd Szanowni Mieszkańcy!!! Zacznijcie chodzić na Walne Zgromadzenie Członków GSMn i wybierzcie osoby kompetentne do Organów GSM!!!

 5. rykko

  Za tą firmę ochroniarską powinny zapłacić te osoby, które wpadły na ten genialny pomysł. Ten przykład jest jednym z wielu jakiemu celowi służyła podwyżka. Ten przykład dowodzi że p. Lepczyński już dawno stracił moralne prawo przewodzić RN. Urządził sobie z GSM prywatny folwark i tu stawiam pytanie co jest grane?

 6. Bolkiem zawładnął zarząd GSM, wszytko robi co zechcą, a ten myśli, że jest taki naumiany i go poważają – Kolega urzędującej pani prezydent. Najgorsza rada nadzorcza w całym mieście!

 7. członek GSM II

  To co robi p. Lepczyński to draństwo i ju dawno powinien wylecieć z przewodniczącego, choćby za zawieszenie p. Kinasiewicza, który ma już od miesiąca zabezpieczenie decyzją sądu i nikt z władz GSM szerokim znaczeniu tego słowa o tym fakcie nie poinformował. Czy potrzeba jeszcze innych przykładów dewastacji GSM. W tym momencie go gry wchodzi konfident SB-cji „KORAB” który, zdobyte doświadczenia w kapowaniu i donosicielstwie ( IPN to potwierdził) przeniósł na grunt GSM.

 8. fenor

  Oj pan Bolek załatwił sobie darmową reklamę, ale chyba nie o taką mu chodziło. Tylko pogratulować.

 9. trzecia prawda ks.Tischnera

  Dzisiaj na fanpage GSM pojawił się wpis „wybielający” osobę ze zdjęcia powyżej. Trzeba być nie byle jakim cynikiem, aby powoływać się na Protokół Rady, który rozmija się z prawdą. Sporządziła ten Protokół osoba, której nie było na posiedzeniu. Mija się on z prawdą w punkcie 10, a mianowicie: Przewodniczący przeprowadził głosowanie przy 4 osobach z Rady na sali i uznał je za ważne przy poparciu prawniczki, a za kworum uznał osoby, które były podpisane na liście obecności – wymachując ową listą przed obecnymi na sali. Na te wydarzenia są świadkowie i nagranie, którym dysponuje GSM. Proponuję ponowne odsłuchanie nagrania z posiedzenia Rady 3.10.2017. Czyżby to strach przed przegraną sprawą w Sądzie skłonił GSM do zmiany stanowiska i zakłamaniu rzeczywistego przebiegu obrad?

 10. A może ktoś bolka nagrał lub zrobił mu zdjęcia a teraz go szantażują i ten brnie w zakłamaniu i nawet nie potrafi myśleć. Rada nadzorcza powinna go natychmiast odwołać!!!

 11. Ta rada nadzorcza to wie jak kasować diety, czyli dba o własne dobro, a nie dobro lokatorów. Jak można było takiego bolka ustanowić przewodniczącym rady nadzorczej. Można myśleć, że najmądrzejszy, niestety NIE!!! Jeżeli tak to jaki poziom reprezentują członkowie rady??? Odwołać uległego bolusia, a potem zarząd GSM.

 12. członek GSM II

  ten przykład „trzecia prawda ks.Tischnera” to jeden z wielu, który dowodzi co się dzieje w GSM. Jest również dowodem, że na siłę kolanem dopycha się to wszystko co jest potrzebne prezesowi. Wprowadza się w błąd, intryg,i przeinaczanie faktów, chroniczny brak odpowiedzi na pytanie, nawet członków RN, to tylko kilka przykładów co się dzieje w GSM za sprawą obecnego prezesa i przewodniczącego RN ZE „SWOIMI LUDŹMI”.

 13. jerzy

  Jak sobie przypomnę co kiedyś internauta o nicku Bollep(trudno rozszyfrować haha) pisał na forach Jasnetu i nieistniejącego już forum na str. GSM o tym jak powina funkcjonować Spółdzielnia, to mnie obrzydzenie bierze. Kiedyś można z nim było polemizować, dzisiaj chowa się za ludźmi z pałami. Bollep obudź się sam, zanim zrobią to Ciebie inni.

 14. mim stach

  Nawet te osoby, które głosowały na niego, dziś nie umieją z nim znaleźć wspólnego języka, co się z nim stało takie stawiają sobie często pytanie. Czy władza go przytłoczyła, albo inne są powody jego odmiany, ale na gorsze. Jest bardzo niezrozumiałe zbliżenie z prezesem spółdzielni i ich wspólne decyzje, które nie służą tym których jest spółdzielnia. Brak jest w decyzjach p. Bolka dowodów działań dla dobra ogółu a dużo prywaty, a chyba nie oto nam chodziło.
  żaden sjednak nie z myślą o spółdzielach

 15. A co prawniczka robi na posiedzeniu rady nadzorczej? Rada Nadzorcza na czele z przewodniczącym powinni znać podstawowe przepisy prawa. A Bolek nie ukończył kursu członka rad nadzorczych? Kto go wybrał przewodniczącym? Czy miał być chłopina nastarszy wiekiem?

 16. Bolek nigdy sam nie zrezygnuje bo zarząd mu nie pozwoli. Oni wiedzą, że jest bardzo mierny ale nadal będzie im wierny! Dziwię się, że on ze swoim poziomem wiedzy podjął się tej funkcji. Nawet nie wie, że to on za wszystko odpowiada. W przypadku draki zostanie sam jak kołek w płocie!!!!!!!

 17. anonim

  Nawet jest szkoda p. Lepczyńskiego. Każdy chce zabłysnąć tylko nie każdego „światło” świeci odpowiednim blaskiem, spotkało to właśnie p. Bolka. Stał się narzędziem prezesa jednak na własne żądanie. Przewodniczący RN jest w spółdzielni najważniejszy o nieskazitelnym charakterze i pilnuje by kręgosłup moralny GSM nie został skrzywiony. Czy to pasuje do p. Bolka Lepczyńskiego mam duże i to uzasadnione wątpliwości.

 18. Prawdą jest, że Przewodniczący RN w spółdzielni jest najważniejszy i pilnuje by kręgosłup moralny GSM nie został skrzywiony. Powinien mieć nieskazitelną opinię. Jest jeszcze jedno wielkie ale, że trzeba się na tym znać. Bolek nie zna się na tych sprawach i robi to co mu dyktują. Jednak to TYLKO on poniesie odpowiedzialność za całokształt. Ważność polega na odpowiedzialności, a nie na lansowaniu się!!!!

Leave a comment