nebankovní pujcky online Duchcov online pujcka Heřmanův Městec sms pujcka online Tachov půjčky bez registru a potvrzení příjmu online pujcka bez doložení príjmu Žatec

Krew na ulicy

To nie był spokojny wieczór na ul. Chalotta w centrum Rybnika. Wczoraj doszło tam awantury, w czasie której użyto noża. Jeden z zakrwawionych mężczyzn wybiegł na ulicę, drugi z ranami dotarł do McDonalda na rynku.

jak informuje portal rybnik .com

O dramatycznym zdarzeniu w centrum Rybnika poinformował nas wczoraj wieczorem Czytelnik. – Plama krwi na ulicy Chalotta. Jeszcze do niedawna leżał nóż na drodze. Ktoś na pewno był ranny. Jest tu policja i wykonują jakieś czynności w bloku nr 4 – pisze.

Informację o rannym mężczyźnie przesłał nam inny Czytelnik, który przebywał wczoraj wieczorem w restauracji McDonald’s na rynku. – Wszedł mężczyzna z ranami kłutymi od noży. Więcej informacji nie posiadam, wszystko zarejestrowała kamera w McDonaldzie, na rynku była policja i pogotowie. Z relacji mężczyzny wynikało że został napadnięty i zraniony gdzieś w okolicy Fokusa – tam na drzwiach też było dużo śladów krwi – dodaje.

Relacje świadków potwierdza rybnicka policja. – Wczoraj, około 21.00 otrzymaliśmy zgłoszenie, że w jednym z mieszkań przy ul. Jeana Chalotta mężczyzna ma grozić nożem swoim bliskim. Kiedy policjanci przyjechali na miejsce, przed blokiem podszedł do nich zakrwawiony 29-letni mężczyzna – mówi st. sierż. Anna Karkoszka, rzecznik rybnickiej policji. Jak ustalili policjanci pomiędzy nim i jeszcze jednym mężczyzną doszło do szarpaniny, w trakcie której 29-latek doznał obrażeń ciała. Ten drugi po zdarzeniu oddalił się – dodaje.

W tym samym czasie, dyżurny rybnickiej komendy otrzymał informację, że do jednego z lokali na rynku wszedł zakrwawiony mężczyzna. Przebywała tam policjantka rybnickiej komendy w czasie wolnym od służby, która udzieliła pomocy rannemu mężczyźnie – dodaje rzecznik KMP w Rybniku. Na miejsce został wezwany patrol. Interweniujący policjanci ustalili, że ranny 22-latek brał udział w zdarzeniu przy ul. Chalotta. Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe, które zabrało go do szpitala. 22-latek został zatrzymany.

Jaki był powód awantury w bloku przy ul. Chalotta? Kto chwycił za nóż i zadał ciosy? W jakiej relacji byli obaj zakrwawieni mężczyźni? Policja ustala okoliczności tego zdarzenia.

źródło :Rybnik .com

Brak komentarzy.

Leave a comment