Biznesowe formy reklamy tylko w GKS Jastrzębie

Każdy przedsiębiorca myśli o tym, w jaki sposób zwiększyć zakres działalności swoich firm oraz jakie formy promocji wykorzystać. Warto postawić na nowoczesne rozwiązania, które znacznie lepiej niż tradycyjna reklama wpłyną na korzystny rozwój przedsiębiorstw, bez względu na ich wielkość i zasięg.

Niemal wszyscy przedsiębiorcy starają się wciąż rozwijać swoje firmy. Wykorzystują do tego różnego rodzaju formy reklam. Do najbardziej popularnych należą te tradycyjne, czyli ulotki, banery ledowe, informacje w gazetach lub internecie. Można także zatrudnić przedstawiciela handlowego, który będzie prezentował wszystko to, co oferuje dane przedsiębiorstwo.

Przed podjęciem konkretnych działań, należy uświadomić sobie, że takie formy reklamy to wydatek rzędu nawet kilku tysięcy złotych miesięcznie. Mimo tak wysokiej ceny nie gwarantują one jednak pełnego sukcesu. Któż z nas bowiem celowo zwraca uwagę na reklamy, które znajdują się niemal na każdym kroku? Istnieje jednak inny, bardziej skuteczny sposób na zwiększenie sprzedaży, a tym samym na rozwój firmy.

Klub biznesu działający przy klubie sportowym GKS Jastrzębie oferuje przedsiębiorcom nowoczesne rozwiązania stanowiące alternatywę dla tradycyjnych form reklamowania swoich działalności. Najbardziej skuteczną jest networking, który polega przede wszystkim na nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów z innymi przedsiębiorcami. Dzięki networkingowi właściciele firm mogą tworzyć sieci kontaktów i polecać sobie firmy, z którymi warto nawiązać współpracę. W ten sposób zyskują oni pewnych partnerów biznesowych.

Ponadto przyłączając się do Klubu Biznesu przedsiębiorcy mają również możliwość promowania swoich firm w mediach społecznościowych, czy newsletterach. Obydwa te kanały docierają właśnie do innych przedsiębiorców, którzy chętnie nawiążą nowe kontakty biznesowe prowadzące do współpracy.

Doskonałą okazją do zareklamowania swojej działalności są spotkania biznesowe organizowane przez Biznes Klub GKS Jastrzębie. Najbliższe takie spotkanie odbędzie się 17 stycznia o godzinie 13:00 w Pałacu Borynia. Właśnie na tym spotkaniu każdy przedsiębiorca będzie mógł powiedzieć o swojej firmie, o oferowanych przez nią produktach i usługach oraz o tym, jakich kontaktów biznesowych aktualnie poszukuje.

Możliwości reklamowe, jakie oferuje Klub Biznesu stanowi nowoczesną i niezwykle skuteczną formę promowania firm. Dzięki temu przedsiębiorcy szybciej, łatwiej i skuteczniej będą mogli poszerzyć sieć swoich kontaktów, a ty samym rozwinąć swoje firmy. Przychodząc na spotkanie Biznes Klubu GKS Jastrzębie każda z obecnych tam osób będzie mogła przekonać się jak wiele już transakcji między przedsiębiorcami z całej Polski udało się już zrealizować i jak korzystne okazały się one dla obydwu stron.

Chętnych do zapoznania się z ofertą Biznes Klubu GKS Jastrzębie zapraszamy do kontaktu z koordynatorem Pawłem Grabka pod numerem telefonu: 691 023 451 lub po adresem e-mail: pawel.grabka@partnerskiekb.pl.

Źródło: GKS Jastrzębie

Komentarze są wyłączone.