Gol Trąda, czerwona kartka Musioła

Pięciu wypożyczonych zawodników GKS-u 1962 Jastrzębie zagrało w środowych i czwartkowych spotkaniach swoich zespołów. Najlepiej zaprezentował się Piotr Trąd, który zdobył bramkę w Głubczycach.

BKS Stal Bielsko-Biała przegrał u siebie ze Ślęzą Wrocław 1:2. W podstawowym składzie BKS-u wyszedł Tomasz Musioł, który w 80. minucie został ukarany czerwoną kartką.

Pniówek Pawłowice Śląskie przegrał w Dzierżoniowie z miejscową Lechią 0:1, tracąc bramkę (samobójczą) w 90. minucie meczu. W 65. minucie na boisku pojawił się Maciej Gaszka.

Unia Turza Śląska pewnie wygrała na wyjeździe z ostatnią w tabeli Polonią Głubczyce 4:0. Cały mecz w barwach Unii rozegrał Piotr Trąd, który zdobył bramkę w 73. minucie, ustalając wynik spotkania. Przez ostatnie 10 minut na boisku przebywał także Krzysztof Suchecki.

Beskid Skoczów wygrał przed własną publicznością 3:2 w spotkaniu „o sześć punktów” z walczącą o utrzymanie Unią Racibórz. 90 minut w zespole ze Skoczowa rozegrał Bartłomiej Lorenc.

Porażka BKS-u sprawiła, że bielszczanie spadli na 11. miejsce w tabeli III ligi. Z kolei Unia dzięki zwycięstwu, przy porażce Pniówka, traci do pawłowiczan już tylko 3 punkty i wiele wskazuje na to, że to właśnie te dwa zespoły stoczą bój o utrzymanie w III lidze. Beskid Skoczów wygrywając z Unią Racibórz zmniejszył dystans do bezpiecznej pozycji, jednak na dwie kolejki przed końcem sezonu jest to aż 5 punktów.

Źródło: GKS Jastrzębie

Komentarze są wyłączone.