III edycja Środkowoeuropejskiego Pucharu Młodzieży w Czeskim Zlinie.

200-125 300-115 200-105 200-310 640-911 300-075 300-320 300-360 642-998 QV_DEVELOPER_01 400-101 700-501 117-201 70-696 700-505 600-199

W dniu 19.09.2017  zawodnicy KS Nautylius brali udział w III edycji Środkowoeuropejskiego Pucharu Młodzieży w Czeskim Zlinie.

W zawodach tych startowało 27  zawodników jastrzębskiego klubu w tym trzech debiutantów ( Filip Reiman, Andrzej Bukowski i Natalia Duda )
Wspaniała dyspozycja całej drużyny sprawiła, że nasz klub zdobył pierwsze miejsce w klasyfikacji zespołowej.
W poszczególnych kategoriach wiekowych w klasyfikacji wielobojowej nasi zawodnicy zajmowali następujące miejsca:
Kat F do 9 lat
– 3 miejsce zajął Firla Tymoteusz, a tuż za nim na 4 pozycji uplasował się Wojtek Kruszyk
– 2 miejsce zajęła Majda Marta
W kat E 10-11 lat
– 2 miejsce wywalczyła Kiliszewska Sonia a tuż za podium na 4 miejscu była Tatiana Oszkiel.
Najlepiej wypadli nasi zawodnicy w kat D 12-13 lat.
Wśród chłopców nasi zawodnicy zdominowali całe podium – pierwszy był Filip Giba , drugi Łukasz Majda a na trzecim miejscu był Jakub Pelaczyk . Podobnie było w rywalizacji dziewcząt na pierwszym miejscu uplasowała się Emilia Pacyna na drugim miejscu była Magdalena Gorys a na najniższym miejscu podium stanęła Wiktoria Oszkiel.
W Kat C 14-15 lat również było bardzo dobrze : w rywalizacji dziewcząt w tej kategorii wiekowej na najwyższym stopniu podium stanęła Stefania Kiliszewska , a na drugim miejscy była Martyna Gajór. W rywalizacji chłopców tej kategorii wiekowej świetnie spisał się Krystian Albrecht zajmując pierwszą pozycję.
W kategorii najstarszych juniorów zdecydowanie wygrała również nasza zawodniczka Zuzanna Rzepka.
Medal brązowy zdobył ponadto Miłosz Mik.
Postawa naszej drużyny zasługuje na duże słowa uznania i napawa nas optymizmem przed kolejnymi zawodami z cyklu Pucharu Polski , które niebawem odbędą się w Toruniu.