Wygrana Laury Kałużny

200-125 300-115 200-105 200-310 640-911 300-075 300-320 300-360 642-998 QV_DEVELOPER_01 400-101 700-501 117-201 70-696 700-505 600-199

Laura Kałużny (JKTS Jastrzębie-Zdrój) wygrała rywalizację dziewcząt podczas II Wojewódzkiego Turnieju Kwalifikacyjnego Kadetów w tenisie stołowym, który odbył się wczoraj w Łaziskach Górnych.
Tuż za podium uplasowała się druga z zawodniczek JKTS-u, Weronika Tomczak.

Klasyfikacja końcowa:

 

kadetki:
1. KAŁUŻNY Laura 2004-03-07 02642 JKTS Jastrzębie-Zdrój 60
2. GAJEWSKA Natalia 2003-05-18 08102 ATS CORNILLEAU Gliwice 57
3. CIEŚLIK Faustyna 2005-01-08 05833 KS Mysław 54
4. TOMCZAK Weronika 2004-05-25 02641 JKTS Jastrzębie-Zdrój 52
5. GASZ Weronika 2005-03-20 07635 KTS Mysłowice 50
6. MAZUR Klaudia 2003-04-10 00171 KU AZS AJD Częstochowa 48
7. JEZIK Aleksandra 2005-04-24 00170 KU AZS AJD Częstochowa 46
8. SUROWIAK Laura 2003-05-09 00177 RKS CUKROWNIK Chybie 44
9-12. PUSTELNIK Kamila 2004-05-03 02644 JKTS Jastrzębie-Zdrój 40
GĄSIOR Oliwia 2007-10-03 03895 UKTS SOKÓŁ Orzesze 40
RAKOWSKA Magdalena 2005-04-22 00168 KU AZS AJD Częstochowa 40
TKOCZ Julia 2005-04-15 03888 UKTS SOKÓŁ Orzesze 40
13-16. RUCKA Celina 2003-09-24 03733 FUNDACJA TALENT Cieszyn 33
USAREK Łucja 2003-10-30 00157 KKS KOLEJARZ Gliwice 33
KLOCZKOWSKA Nadia 2003-12-13 02647 JKTS Jastrzębie-Zdrój 33
GULBA Maria 2003-07-24 07899 MKS SKARBEK Tarnowskie Góry 33
17-24. CZYRNIA Justyna 2005-07-16 03869 UKTS SOKÓŁ Orzesze 24
TOMANEK Zuzanna 2005-02-02 05845 KS Mysław 24
FOLEK Klaudia 2004-07-08 01535 RKS CUKROWNIK Chybie 24
SUDOŁ Amanda 2004-07-20 05653 LITS MEBLE ANDERS Żywiec 24
KOŁODZIEJCZYK Emilia 2004-03-17 06864 ULKS RUCH Pniów 24
BRACHACZEK Nadine 2007-11-06 03728 FUNDACJA TALENT Cieszyn 24
ŻERDKA Marta 2004-04-15 01543 RKS CUKROWNIK Chybie 24
KOT Kornelia 2004-06-22 07168 UKS HURAGAN Sosnowiec 24
25-28. KRET Emilia 2004-07-09 01987 MKS CIESZKO Cieszyn 13
GOJNICZEK Katarzyna 2003-05-17 01986 MKS CIESZKO Cieszyn 13
USAREK Malwina 2006-03-07 00158 KKS KOLEJARZ Gliwice 13
GĄSKA Maria 2004-11-07 08181 AKS Mikołów 13 

kadeci:
1. STECYSZYN Jakub 2003-04-15 03923 TS KUŹNIA MARTEX Rybnik 60
2. GUMIŃSKI Krzysztof 2003-11-03 03924 TS KUŹNIA MARTEX Rybnik 57
3. GWIZDON Oliwer 2003-11-30 05832 KS Mysław 54
4. SKÓRKO Bartłomiej 2005-05-31 02654 JKTS Jastrzębie-Zdrój 52
5. RUŁKA Filip 2003-08-24 05645 LITS MEBLE ANDERS Żywiec 50
6. ŁYSAKOWSKI Michał 2004-08-20 00421 TTS POLONIA Bytom 48
7. OSTACHOWSKI Piotr 2003-11-09 03734 FUNDACJA TALENT Cieszyn 46
8. PIENTKA Rafał 2005-02-21 03920 TS KUŹNIA MARTEX Rybnik 44
9-12. RUSIN Kacper 2006-12-30 08126 ATS CORNILLEAU Gliwice 40
FILICZAK Maciej 2005-05-30 05835 KS Mysław 40
ADAMCZYK Mikołaj 2005-04-22 08439 MKS SKARBEK Tarnowskie Góry 40
SŁAWIŃSKI Kacper 2003-10-16 03673 LKS GROM-ZŁOTA DAMA Poczesna40
13-16. HAMALA Mateusz 2005-10-27 06764 MUKS JEDYNKA Pszów 33
WRZEŚNIAK Tomasz 2005-03-19 05607 KS SPIN Częstochowa 33
GULBA Juliusz 2005-05-27 07898 MKS SKARBEK Tarnowskie Góry 33
GAWLAS Michał 2005-01-02 01833 MKS Czechowice-Dziedzice 33
17-24. STUŻYŃSKI Dawid 2005-04-11 05634 LKS CZARNI Gorzyce 24
KABUT Mateusz 2004-01-30 06756 MUKS JEDYNKA Pszów 24
GOLDA Marcin 2006-02-20 02672 MUKS JEDYNKA Pszów 24
GWIZDON Maksymilian 2007-03-16 05831 KS Mysław 24
OGON Rafał 2004-04-22 03921 TS KUŹNIA MARTEX Rybnik 24
DOMIN Maciej 2005-07-02 02649 JKTS Jastrzębie-Zdrój 24
PRZEWŁOCKI Piotr 2006-11-01 03884 UKTS SOKÓŁ Orzesze 24
SZATNY Łukasz 2004-03-02 03887 UKTS SOKÓŁ Orzesze 24
25-32. ZIĘTARA Hubert 2006-07-12 03891 UKTS SOKÓŁ Orzesze 13
KAPELA Jan 2005-06-10 08182 AKS Mikołów 13
MALINOWSKI Dawid 2003-11-12 07085 MOSM Tychy 13
RUS Maksymilian 2005-11-03 05646 LITS MEBLE ANDERS Żywiec 13
CESARZ Oskar 2005-08-16 07883 MKS SKARBEK Tarnowskie Góry 13
JENDRULEK Paweł 2005-06-09 01988 MKS CIESZKO Cieszyn 13
CHAMERA Szymon 2004-08-05 01786 AKS Mikołów 13
JĘSIEK Jakub 2003-08-21 07165 UKS HURAGAN Sosnowiec 13
33-48. FLORJAŃSKI Marcel 2005-06-03 08049 UKS DĄBROWIAK Dąbrowa Górnicza 8
SODO Dominik 2004-01-24 07183 UKS HURAGAN Sosnowiec 8
CZENDLIK Wojciech 2007-07-17 01992 MKS CIESZKO Cieszyn 8
STENCEL Mikołaj 2005-02-14 01795 AKS Mikołów 8
LEKSTAN Michał 2003-11-15 08778 UKS DĄBROWIAK Dąbrowa Górnicza 8
MIGAS Dawid 2004-07-15 08779 UKS DĄBROWIAK Dąbrowa Górnicza 8
LEWICKI Jan 2006-06-16 07070 MOSM Tychy 8
WIZNER Jakub 2004-05-22 02652 JKTS Jastrzębie-Zdrój 8
ROŻEK Maksymilian 2005-02-04 05844 KS Mysław 8
MIREK Mikołaj 2003-04-24 08780 UKS DĄBROWIAK Dąbrowa Górnicza 8
OLSZOWSKI Karol 2006-03-25 03882 UKTS SOKÓŁ Orzesze 8
CZENDLIK Kacper 2004-12-23 01991 MKS CIESZKO Cieszyn 8
PLUTA Michał 2007-07-26 01796 AKS Mikołów 8
BRZOZA Dawid 2006-08-15 02651 JKTS Jastrzębie-Zdrój 8
ZAJĄC Maciej 2004-01-15 07079 MOSM Tychy 8
USAREK Rafał 2006-03-07 00159 KKS KOLEJARZ Gliwice 8
49-64. CICHORCZYK Szymon 2004-11-19 06871 ULKS RUCH Pniów 7
CEBULA Kacper 2004-09-30 05266 UKS FENIKS Pyskowice 7
TOMASZEWSKI Kamil 2005-02-14 03890 UKTS SOKÓŁ Orzesze 7
KUCHARSKI Maksym 2003-09-22 05535 UKS IKAR Mierzęcice 7
LEKSTAN Mateusz 2006-03-22 08777 UKS DĄBROWIAK Dąbrowa Górnicza 7
SZOŁTYSIK Marcin 2006-05-15 09509 MKS SKARBEK Tarnowskie Góry 7
NIEROBA Franciszek 2003-09-12 01792 AKS Mikołów 7
BACHUL Kacper 2004-06-04 01794 AKS Mikołów 7
CESARZ Amadeusz 2003-03-09 09924 MKS SKARBEK Tarnowskie Góry 7
DUTKIEWICZ Wiktor 2003-09-18 01784 AKS Mikołów 7
SOLIŁO Dominik 2007-11-18 08781 UKS DĄBROWIAK Dąbrowa Górnicza 7
WASZUT Piotr 2003-11-25 01989 MKS CIESZKO Cieszyn 7
SWADŹBA Piotr 2007-08-28 09074 AKS Mikołów 7
KOT Szymon 2008-05-02 07169 UKS HURAGAN Sosnowiec 7
ZIELIŃSKI Konrad 2004-09-20 04744 UKS QUO VADIS Makoszowy 7
NOWAK Marcel 2004-07-19 05540 UKS IKAR Mierzęcice 5
65-72. JELEŃ Maciej 2005-03-28 06867 ULKS RUCH Pniów 5
OMACHEL Oskar 2004-01-25 04748 UKS QUO VADIS Makoszowy 5
CHMIELNIAK Konrad 2005-11-07 03729 FUNDACJA TALENT Cieszyn 5
PODOLAK Bogumił 2004-03-28 09073 AKS Mikołów 5
SKOCZ Mateusz 2004-06-29 00426 TTS POLONIA Bytom 5
CESARZ Oliwier 2004-04-30 09925 MKS SKARBEK Tarnowskie Góry 5
GRYZŁO Filip 2005-04-14 01782 AKS Mikołów 5

Brak komentarzy.

Leave a comment