OLIWIA ONYSK NA PODIUM W BUDAPESZCIE

200-125 300-115 200-105 200-310 640-911 300-075 300-320 300-360 642-998 QV_DEVELOPER_01 400-101 700-501 117-201 70-696 700-505 600-199

W miniony weekend w stolicy Węgier odbyła się trzydziesta edycja Międzynarodowych Zawodów Dzieci i Młodzieży w Judo ‚Budapest Cup’.
W zawodach wzięło udział siedmiu zawodników Klubu Judo ‚Koka’ Jastrzębie-Zdrój, wśród których najlepiej zaprezentowała się Oliwia Onysk. Nasza judoczka zajęła trzecie miejsce w kategorii wagowej do 36 kilogramów, w decydującej walce pokonując reprezentantkę Szwecji, Jenifer Reino.
Wyniki:
Dziewczęta (U-15) – kategoria do 36 kg

1. Emese Bodnar (Węgry)
2. Luca Mamira (Węgry)
3. Alexa Pal (Węgry)
3. Oliwia Onys (KJ Koka Jastrzębie)
Wyniki pojedynków Oliwii Onysk
Turniej główny
Oliwia Onysk – los wolny
Oliwia Onysk – Julia Walendzik (Polska) – zwycięstwo
Oliwia Onysk – Alexa Pal (Węgry) – porażka
Repesaże
Oliwia Onysk – Sofia Zwarg (Szwajcaria) – zwycięstwo
Oliwia Onysk – Virag Nagy (Węgry) – zwycięstwo
Oliwia Onysk – Jeniffer Reino (Szwecja) – zwycięstwo
Dziewczęta (U-15) – kategoria do 44 kg

1. Angelika Kis-Toro (Węgry)
2. Tena Psenicnjak (Chorwacja)
3. Fanni Vaska (Węgry)
3. Lilla Hegedus (Węgry)

Oliwia Kutyła (KJ Koka Jastrzębie) – odpadła w I rundzie

Wyniki pojedynków Oliwii Kutyły
Turniej główny
Oliwia Kutyła – Fanni Vaska (Węgry) – porażka
Dziewczęta (U-15) – kategoria do 48 kg

1. Rebeka Rita Koszegi (Węgry)
2. Anna Marie Polnicka (Czechy)
3. Rebeka Keller (Węgry)
3. Lucie Zarybnicka (Czechy)

Natalia Piotrowska (KJ Koka Jastrzębie) – odpadła w II rundzie repesaży
Wyniki pojedynków Natalii Piotrowskiej
Turniej główny
Natalia Piotrowska = Rebela Rita Koszegi (Węgry) – porażka
Repesaże
Natalia Piotrowska – Elena Plresa (Chorwacja) – zwycięstwo
Natalia Piotrowska – Rebeka Keller (Węgry) – porażka
Chłopcy (U-15) – kategoria do 40 kg
Wyniki pojedynków Jakuba Garusa
Turniej główny
Jakub Garus – Dominik Pomazi (Węgry) – porażka
Repesaże
Jakub Garus – Tobias Burkot (Czechy) – zwycięstwo
Jakub Garus – Lasza Tsatsalashvili (Kanada) – zwycięstwo
Jakub Garus – Magomed Batsiev (Szwajcaria) – porażka
Chłopcy (U-15) – kategoria do 50 kg

1. Igor Tsurkan (Ukraina)
2. Attlia David Kovacs (Węgry)
3. Ksawery Ignasiak (Polska)
3. Aron Szabo (Węgry)

Łukasz Sojak (KJ Koka Jastrzębie) – odpadł w III rundzie
Maciej Matyja (KJ Koka Jastrzębie) – odpadł w III rundzie
Wyniki pojedynków Łukasza Sojaka
Turniej główny
Łukasz Sojak – los wolny
Łukasz Sojak – Eduard Kadar (Węgry) – zwycięstwo
Łukasz Sojak – Denis Gargasz (Polska) – porażka
Wyniki pojedynków Macieja Matyi
Turniej główny
Maciej Matyja – los wolny
Maciej Matyja – Davide Di Gennaro (Włochy) – zwycięstwo
Maciej Matyja – Lukas Mitrovic (Chorwacja) – porażka
Chłopcy (U-15) – kategoria do 66 kg

1. Marcell Demeter (Węgry)
2. Ondrej Slama (Czechy)
3. Rino Drobnjak (Chorwacja)
3. Mate Tamas Balog (Węgry)

Bartosz Moćkun (KJ Koka Jastrzębie) – odpadł w I rundzie
Wyniki pojedynków Bartosza Moćkuna
Turniej główny
Bartosz Moćkun – Erik Kozanek (Słowacja) – porażka

Autor: SRiWR ‚OLZA’

Brak komentarzy.

Leave a comment