výhodná půjčka pro studenty rychla půjčka na účet ihned bez registru online pujcka ihned Jemnice půjčka na směnku ihned ostrava

Patent na Zagłębie

Tylko hokeiści JKH GKS Jastrzębie strzelali gole w meczu z Zagłębiem Sosnowiec. Dzięki wygranej z beniaminkiem jastrzębianie wrócili na ligowe podium. Przerwali też serię trzech porażek. Ondrej Raszka zachował czyste konto po raz czwarty w sezonie. Jastrzębianie wygrali z Zagłębiem 22 mecz z rzędu. Ostatni raz przegrali za trenera Reznara w sezonie 2010/2011. Z obecnego składu, porażkę pamięta tylko Tomasz Kulas.

Pierwsza tercja nie przyniosła bramek. Drużyny miały problem ze stworzeniem sytuacji strzeleckich. Najlepszą okazję mieli goście z Sosnowca grający w osłabieniu. Vladimir Luka znalazł się w sytuacji sam na sam z Raszką ale nie wykorzystał wybornej okazji do objęcia prowadzenie.

Pierwszego gola jastrzębianie zdobyli 63 sekundy po przerwie. Rzut karny na bramkę zamienił Artiom Dubinin. W połowie meczu nasi hokeiści podwyższyli prowadzenie. Gola w przewadze zdobył Jakub Kubeš.

Trzecia odsłona przyniosła trzecie trafienie. Na wysokości zadania stanęli wychowankowie JKH. Akcję Kamila Wróbla i Jakuba Michałowskiego zakończył Dominik Paś. Hokeiści Zagłębia mieli w tej odsłonie swoje sytuacje. Większość wynikała z prostych błędów naszych hokeistów przy wyprowadzaniu krażka z własnej tercji. Dzięki świetnej postawie Raszki żaden z nich nie zakończył się utratą bramki.

Przed hokeistami teraz kilka dni przerwy na reprezentację. Przypomnijmy, że nasi gracze reprezentować będą nasz kraj i klub zarówno w kadrze seniorów i juniorów do lat 18 i 20. Ligowe rozgrywki wrócą na Jastor 13 listopada. Hokeiści JKH zmierzą się wówczas z ekipą Automatyki Gdańsk.

PHL – 19. kolejka – 04/11/2018 (niedziela) – Jastrzębie-Zdrój – godz. 17:00
JKH GKS JASTRZĘBIE – ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 3:0 (0:0, 2:0, 1:0)

1:0 – 21:03 – Artiom Dubinin (rzut karny)
2:0 – 29:20 – Jakub Kubeš – Radosław Nalewajka (5/4)
3:0 – 47:54 – Dominik Paś – Kamil Wróbel, Jakub Michałowski

JKH GKS Jastrzębie: Raszka (Prokop) – Michałowski, Gimiński, Kasperlík, Dubinin, Komínek – Kubeš, Sulka, Sołtys, Wałęga, Fabuš – Bigos, Matusik, R. Nalewajka, Kulas, Ł. Nalewajka – Chorążyczewski, Radzieńciak, Jarosz, Paś, Wróbel.

Zagłębie Sosnowiec: Radziszewski (Czernik) – Działo, Charousek, Znosko, Słaboń, T. Kozłowski – Martinka, Kaluža, Luka, Káňa, Sikora – Horzelski, Podsiadło, Jaskólski, Rutkowski, Bucenko.

Kary: 4:8 / Strzały: 37:29 / Widzów: 600.
Sędziowali: Przemysław Gabryszak (sędzia główny) oraz Wojciech Moszczyński, Sławomir Szachniewicz (liniowi).
Trenerzy: Robert Kalaber (JKH GKS Jastrzębie) – Marcin Kozłowski (Zagłębie Sosnowiec).

Źródło: JKH GKS Jastrzębie

Komentarze są wyłączone.