Sukcesy KS Nautilus

200-125 300-115 200-105 200-310 640-911 300-075 300-320 300-360 642-998 QV_DEVELOPER_01 400-101 700-501 117-201 70-696 700-505 600-199

W miniony weekend nasi zawodnicy startowali w dwóch prestiżowych imprezach sportowych .

Pierwsze to  rozgrywany w Gliwicach Puchar Europy Juniorów do 15 lat w których startuje 13 naszych zawodników, a w całej imprezie bierze udział około240 zawodników z 14 państw z 34 klubów  . Po pierwszym dniu zawodów nasz ekipa w klasyfikacji medalowej była na wysokim 2 miejscu dzięki trzem złotym medalom zdobytym przez :

·        Krystian Albrecht z czasem 0:17,02 zdobył złoto na dystansie 50 m pod wodą

·        Łukasz Majda z czasem 0:21,61 zdobył złoto na dystansie 50 m BF ( Rekord Klubu )

·        Sztafeta MIX w składzie : Balbina Sikora , Łukasz Majda , Magdalena Gorys i Filip Giba  zdobyła złoty medal na dystansie 4x 100 m BF

W drugim dniu poszło nam równie dobrze, lecz nie udało się utrzymać tak wysokiej pozycji i mimo zdobycia kolejnych 4 medali : 3 srebrnych i jeden brązowy w konsekwencji nasza ekipa uplasowała się na 5 miejscu w klasyfikacji drużynowej oraz na 6 pozycji w punktacji medalowej.

Medale w drugim dniu zdobyli :

·       Balbina Sikora wywalczyła dwa srebrne medale na dystansach 100m BF ( czas 0:53,25) i 200 m BF ( czas 1:55,90) – oba te wyniki są lepsze od Rekordów Klubu

·       Sztafeta 4×100 m PP juniorki kat. D do 13 lat zdobyły srebrny medal z czasem 3:26,06 poprawiając jednocześnie Rekord Klubu  skład sztafety : Magdalena Gorys, Wiktoria Oszkiel, Sikora Balbina i Emilia Pacyna

·       Sztafeta 4×100 m PP juniorzy kat D do 13 lat zdobyła brązowy medal z czasem 3:18,31  również poprawiając Rekord Klubu – skład sztafety : Łukasz Majda, Mik Miłosz, Pelaczyk Jakub, Giba Filip

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Do zdobycia kolejnych medali zabrakło nam dosłownie kilku setnych sekundy tak było np. w wyścigu na 50 m BF dziewcząt gdzie czwarte miejsce zajęła Balbina Sikora podobnie było w wyścigu na 100 m Pod wodą gdzie minimalnie przegrał miejsce na podium Krystian Albrecht.

Dobrze spisali się również inni zawodnicy

Filip Giba był – 5 na 200 m PP ,  Wiktoria Oszkiel była 7 na 800 m PP i 9 na 400 m PP,  Magdalena Gorys – 8 w wyścigu na 50 m BF,  oraz 100 m BF , 10 miejsce zajęła Emilia Pacyna w wyścigu na 50 mBF, 11 miejsce na 100 BF i 10 miejsce na 50 m PP,   Martyna Gajór była 7 na dystansie 50 m PP, oraz 10 na 50 m PW , Pelaczyk Jakub był 12 a 13 Mik Miłosz w wyścigu na 200 m PP, 11 miejsce wywalczyła w wyścigu na 50 m BF Stefania KIliszewska natomiast w wyścigu na 50 m PP była 9. Hubert Dyrszka był 10 na 200 m BF. Łukasz Majda był 6 na 100 m BF ale kap letnie nie wyszedł mu start na 100 m PP gdzie był dopiero 19.

Brak komentarzy.

Leave a comment