pujcky hodoninsko rychlá pujcka online Polná pujcim 45000 brno pujcim 2000 manželská půjčka od státu

Transmisja na żywo z meczu GKS – Radomiak!

Z sobotniego meczu 28. kolejki II ligi GKS 1962 Jastrzębie – Radomiak Radom zostanie przeprowadzona transmisja na żywo w systemie Pay-Per-View. Dla osób, które zdecydują się na obejrzenie tego spotkania poprzez transmisję, została przygotowana niespodzianka.

A owa niespodzianka to dwóch komentatorów, którzy skomentują mecz z Radomiakiem. Pierwszym komentatorem będzie oczywiście jak zwykle Jakub Kubielas, a jego partnerem za mikrofonem będzie były bramkarz reprezentacji Polski, człowiek, który zatrzymał Anglię na Wembley w 1973 roku, dzięki któremu po raz pierwszy po II wojnie światowej Polska awansowała na Mistrzostwa Świata, czyli Jan Tomaszewski! Pan Jan pojawi się na Stadionie Miejskim w Jastrzębiu-Zdroju na specjalne zaproszenie Pana Posła Grzegorza Matusiaka oraz przewodniczącego Rady Miasta Jastrzębie-Zdrój, Łukasza Kaszy, za co serdecznie dziękujemy!

Transmisja zostanie przeprowadzona przez portal jas24info.pl pod adresem transmisja.jas24info.pl.

Podstawowe informacje dotyczące transmisji w systemie Pay-per-view:
– cena zakupu kodu uprawniającego do uruchomienia transmisji to 15 złotych. Kod upoważnia do oglądania jednej aktywnej sesji w tym samym czasie.
– aby obejrzeć mecz, należy wpisać zakupiony wcześniej kod na stronie transmisja.jas24info.pl i wejść do pokoju transmisji.
– płatności dokonywane są za pośrednictwem serwisu payu.pl, a kod zostanie przesyłany na adres e-mail podany podczas dokonywania płatności.
– do zakupienia kodu nie jest wymagane zakładanie konta.
– transmisja jest obsługiwana przez portal jas24info.pl, natomiast płatności dokonywane są na rzecz klubu K.S. GKS 1962 Jastrzębie S.A.
– regulamin dostępu do transmisji dostępny jest na stronie transmisja.jas24info.pl.

Źródło: GKS Jastrzębie

Brak komentarzy.

Leave a comment